PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479844}

Walc z Baszirem

Vals im Bashir
7,8 26 640
ocen
7,8 10 1 26640
8,1 31
ocen krytyków
Walc z Baszirem
powrót do forum filmu Walc z Baszirem

Myślę że każdy kto docenia ten film zrozumie tak wysoką notę której nie trzeba uzasadniać (aktorstwo, historia, postacie, scenariusz...).

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

No z tym "aktorstwem" to bym nie przesadzała... xD

ocenił(a) film na 7
Kikuuuni

Kiedy w drugiej części filmu siedzieli jakby na jakimś przesłuchaniu i opowiadali o wojnie to czułem jakbym oglądał prawdziwych aktorów. Bardzo dobre ruchy twarzy, gesty, zbliżenia kamery. Doskonale i prawdziwie to wyszło.

ocenił(a) film na 7
warzachew

Animacja świetna, tak jak piszesz bardzo prawdziwa i autentyczna, dopracowana w każdym szczególe, fajna też formuła filmu, coś jak paradokument (zwłaszcza druga część). Muszę przyznać, że trochę się zdziwiłam, bo nie spodziewałam się, że to animacja.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Wydaje mi się że szybko o tym filmie nie zapomnę. Jakieś tam Szeregowce Ryany się chowają. Co do aktorstwa to autor tematu ma rację bo film był kręcony z aktorami a dopiero potem przerobiono sceny na animację. Tak jest przynajmniej napisane w ciekawostkach.

użytkownik usunięty
Kniaz4815

Ten proces nazywa się rotoskopią.

ocenił(a) film na 9

film widziałam już jakiś czas temu, nie lubie filmów wojennych tak ten wywarł na mnie ba duże wrażenie

użytkownik usunięty
moudmargolcia

moim zdaniem lepiej pokazuje wojnę niż wiele filmów fabularnych,z autentyczną grą aktorską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones