PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479844}

Walc z Baszirem

Vals im Bashir
7,8 26 640
ocen
7,8 10 1 26640
8,1 31
ocen krytyków
Walc z Baszirem
powrót do forum filmu Walc z Baszirem

Film naprawdę rewelacyjny. Mam nadzieję ze za 10 lat bęzie kultowy. Przekaz jak i nietypowa konwencja wykonania zasługują na najwyższą notę. Ten film udowadnia ze kino jest sztuką.

Alex_Tyler

twój post natomiast udowadnia, że wszędzie chcesz świecić zębami, tylko nikt nie ma serca ci powiedzieć że nosisz gebis (dla nieświadomych: sztuczne ząbki :-D )

wpisz też sobie chłopcze w google słowo "arcydzieło", potem poszukaj o przeroście formy nad treścią. Samej produkcji póki co nie oceniam.

ocenił(a) film na 10
jabolowy_jazzman

Gdybyś zrozumiał film wiedziałbyś ze na słowo ''arcydzieło'' w zupełności zasługuje.

Alex_Tyler

Zacznijmy od tego, że najpierw musiałbym go zobaczyć, dziecię kwiatu.

ocenił(a) film na 10
jabolowy_jazzman

Chwalisz się na blogu że byłeś w Szwecji, Turcji i Maroku. Też byłem w Szwecji i Turcji. Oprócz tego byłem w 1x Egipcie, 1x w Tunezji, 3x w Grecji, 2x w Hiszpanii, we 1x Włoszech, 4x w Szkocji no i oczywiście w USA z jakieś 17 razy? Prawie co roku tam jeżdżę.

Teraz też pojadę w wakacje w sierpniu gdzieś do Europy. Z ojcem z USA samolotem lecieć będziemy. Już doczekać się nie mogę. Akurat wtedy przez 2 tygodnie nie będzie audycji. :)

Alex_Tyler

gdybym chciał się licytować to bym napisał gdzie z racji poprzedniego zawodu nie byłem, byłoby szybciej. znowu nie zrozumiałeś... swoja drogą nie śliń się tak na ten samolot...dość mocny fun club zbiera na filmwebie pył wulkaniczny ;-]

Alex_Tyler

I co jeszcze może w kosmos poleciałeś co????

kamil10025

a pytał się ktoś Ciebie o zdanie? :-)

tu wszystko rozgrywa się wokół janeczka, zapoznaj się najpierw z genezą problemu.

jabolowy_jazzman

janek troll . wezcie on potrafi w kazdy dzien obejrzec po 4 filmy i odrazu je ocenia. popatrzcie na jego profil i w ocenianych.. haha zalosne . czytam jego posty juz kilka razy to wszedzie marny zasob slow i do tego prostota. ma moze z 13-15 lat. powodzenia.

Alex_Tyler

Nigdy nie bylem w USA i nie chce tam jechac. Ale powiedzmy, ze widzialem troche wiekszy kawalek swiata niz ty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones